نمایشگاه پزشکی مدیکا آلمان۲۰۲۲ یکی از بزرگترین نمایشگاه های پزشکی در قاره سبز اروپا، آلمان می باشد که به عنوان رویدادی بزرگ در حوزه پزشکی از آن یاد می شود. قدمت اجرای این نمایشگاه به بیش از ۴۰ سال می رسد و این نمایشگاه هر ساله در شهر دوسلدورف آلمان به مدت ۴ روز برگزار می شود که تاریخ شروع  این نمایشگاه از تاریخ ۱۴  تا ۱۷  نوامبر می باشد.ساعات شروع و پایان این نمایشگاه در این چهار روز ، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر می باشد. دوسلدورف آلمان یکی از شهرهای نمایشگاهی المان محسوب می شود که به شهرنمایشگاهی دوسلدورف المان معرف می باشد. شک نکنید که این  نمایشگاه  و گردهمایی به طور سالانه، سعی براین دارد که  رشد چشمگیر  علم  و صنعت پزشکی به  صورت قدرتمند دیده شود. معمولا بسیاری از پزشکان و پرسنل شرکت های  پزشکی  از سراسر جهان ،  جهت بازید از این نمایشگاه بزرگ در جامعه پزشکی، حضور پیدا میکنند.

حضور شرکت های قدرتمند و پیشرو در زمینه صنعت پزشکی و انجمن های پزشکی از سراسر جهان، این رویداد را جز مهمترین گردهمایی متخصصین حوزه پزشکی معرفی می کند. سخنرانان این نمایشگاه، از مهم ترین وزرای بهداشت کشورهای پیشرو جهان  می باشند و همچنین شرکت های بزرگ  پزشکی، جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها علمی  در حوزه پزشکی را معرفی می کنند. هزاران غرفه، محصولات و خدمات خود  در حوزه پزشکی را در نمایشگاه، به نمایش می گذارند. این نمایشگاه دارای  ۱۹ سالن بزرگ می باشد که  به طور میانگین، تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه نزدیک به ۱۲۳۰۰۰  در هر سال می باشد و در اخرین دوره برگذاری این نمایشگاه ، حدود ۶۰۰۰ غرفه  از ۵۰ کشور مختلف دنیا، در این نمایشگاه وجود دارد که  محصولات جدید خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند و لازم به ذکر است که بازدیدکنندگان از  ۹۷% غرفه  ها، به صورت هدفمند، بازدید کرده اند.جالب است بدانید کنفرانس های متعددی توسط انجمن های پزشکی با موضوعات مختلف پزشکی در این نمایشگاه برگزار می شود، به طور کلی در نمایشگاه مدیکا ۲۰۲۲، فناوری پزشکی فردا را می بینید.

موضوعات نمایشگاه پزشکی Medica آلمان ۲۰۲۲

. تجهیزات و کالاهای آزمایشگاهی و پزشکی و دندان پزشکی:تجهیزات و کالاهای  پزشکی  و دندان پزشکی  روز دنیا  با  تمام تغییرات و نواوری هایی که در این تجهیزات ایجاد شده، تست های تشخیصی به نمایش گذاشته می شود.

. تجهیزات فیزیوتراپی و فناوری ارتوپدی: این نمایشگاه طیف گسترده ای از محصولات، تجهیزات و برنامه های درمانی فیزیکی را معرفی می کند. معرفی پروتز های نو آورانه، فناوری های توانبخشی پیشرفته و مباحث دیگر در حوزه فیزیوتراپی و ازهمه مهمتر تجهیزات جدید به روز دنیا که در درمان درد بسیار تاثیر گذار می باشد.

. معرفی انواع دوره ها و کنفرانس های مهم  پزشکی:  دوره ها و کنفرانس های پزشکی در زمینه  فیزیتراپی، بیمارستان ها، داروها، تجهیزات پزشکی و …… می باشد.سخنرانان این نمایشگاه تعدادی از مهم ترین وزرای بهداشت کشور های پیشرو می باشند و همچنین مدیران شرکت های بزرگ در حوزه پزشکی ، مدیکا دوسلدورف به دلیل معرفی جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها علمی محصولات با کیفیت مشهور است. حضور نمایندگان ۱۳۰ کشور جهان این رویداد رو یکی از مهم ترین افق های تجاری حوزه پزشکی تبدیل میکند. همچنین بستر مفیدی جهت انتقال و دریافت دانش است.تمامی مباحث حوزه پزشکی را در یک سال آینده تحت تاثیر قرار می دهند. در مجموع تمامی موضوعات کنفرانس ها مربوط به فناوری پزشکی را پوشش می دهد.

. کالاهای پزشکی یک بار مصرف و مواد مصرفی:معرفی محصولات پزشکی یکبار مصرف مانند  کالاهای پانسمانی یکبار مصرف و  پوشاک پزشکی و دیگر کالاهای مورد نیاز یکبار مصرف در  بیمارستان ها و مورد نیاز پزشکان

. دستگاه های جدید پزشکی (تکنولوژی و فناوری های جدید) در  زمینه تصویربرداری و  تشخیص بیماری ها:معرفی فناوری های جدید  الکترو پزشکی، تجهیزات جدید جراحی، تجهیزات جدید اتاق عمل و دستگاه های جدید تشخیص بیماری ها

. فراهم ساختن یک فرصت تجاری جهت مبادلات: با شرکت در این نمایشگاه، شما به سادگی می توانید رابط های تجاری خود را در آلمان  پیدا کنید و به سادگی بیزنس خود را با شرکت های معتبر پزشکی اغاز کنید.

. معرفی داروها و مکمل های دارویی جدید دنیا: داروهای جدید و مکمل های دارویی جدید جهت درمان انواع بیماری ها در این نمایشگاه توسط شرکت های دارویی معتبر به نمایش گذاشته می شود.

سیستم های فناوری اطلاعات و راه حل های فناوری اطلاعات : نمایش سیستم های هوشمند جدید جهت مراقبت از بیماران  از راه دور و تشخیص بهتر بیماری ها

 

چرا باید در نمایشگاه مدیکا آلمان ۲۰۲۲ شرکت کرد؟

نمایشگاه مدیکا آلمان یک باید برای هر پزشک  می باشد، کسانی که می خواهند با علم روز دنیا آشنا شوند و از انجایی که می دانید امروزه نواوری های جدید در صنعت  پزشکی، کمک بسزایی در روش درمان می کند  که این نوآوری می تواند تمامی عرصه های پزشکی را تحت تاثیر قرار دهد. متخصصین مشغول در  این حوزه و کسانی که در این حوزه مشغول به کار  یا تحصیل می باشند  با شرکت در این نمایشگاه، خزانه علمی خود را به روز کرده و به سادگی بازدهی خود را در روند درمان بالا می برند.

شرایط ثبت نام برای نمایشگاه مدیکا المان:

کسانی که در حوزه پزشکی (هر گرایش پزشکی) مشغول به کار یا تحصیل می باشند،در این نمایشگاه قادر به شرکت می باشند. (پزشکان، پرستاران، مدیران و کارمندان شرکت های مرتبط با حوزه کاری پزشکی)

مدارک مورد نیاز  :

شناسنامه _ دو قطعه عکس ۴.۵*۳.۵– پرینت ۳ ماهه بانکی –تمکن مالی –  مدارک شغلی

 کارت ورود به نمایشگاه مدیکا آلمان۲۰۲۲:

برای ورود به نمایشگاه ، کارت ورود به نمایشگاه ضروری  می باشد و شرکت لایک سفر به آسانی،امکانات لازم جهت خرید و دریافت کارت نمایشگاه را برای شما فراهم می سازد. اما جالب است بدانید با داشتن کارت ورود به نمایشگاه پزشکی آلمان، از متروهای موجود در شهر می توانید  به طور رایگان  استفاده کنید.

خدمات یاس پرواز برای تور نمایشگاه پزشکی مدیکا آلمان ۲۰۲۲ :

  1. پرواز رفت و برگشت
  2. اقامت هتل به همراه صبحانه
  3. ترانسفر فرودگاهی
  4. ترانسفر نمایشگاهی
  5. کارت نمایشگاه (هزینه کارت نمایشگاه به عهده مسافر می باشد)
  6. گشت شهری
  7. بیمه مسافرتی
  8. لیدر فارسی زبان
  9. اخذ ویزای شینگن (از همه مهمتر)

 

وب سایت رسمی  نمایشگاه مدیکا آلمان:

وب سایت رسمی این نمایشگاه،  www.medica.de می باشد.